Lundgaardsgade 2A og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Aulum - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Aulum. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

På Lundgaardsgade 2A i 7490 Aulum finder vi en rummelig villa til salg. Med et areal på 200 m² fordelt på 5 værelser, er der rigelig plads til en større familie. Villaen ligger på en grund på 870 m² og er udbudt til prisen 2.095.000 kr.

En anden boligmulighed i området er Grantoften 8 i Hodsager, 7490 Aulum. Denne villa byder på 128 m² og 4 værelser, beliggende på en grundstørrelse af 591 m². Ejendommen er prissat til 545.000 kr., hvilket gør den mere prisvenlig.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga